Bahçelievler Oto Kiralama Firması: Bilhan!

Bir kaç ay öncesine kadar Yeşilköy Oto Kiralama başlığı altında Bilhan'ı sizlere tanıtırdık. Artık Bahçelievler başlığı altında sizlere tanıtıyoruz.

Çünkü, Bilhan'ın Yeşilköy İstasyon cad. üzerinde yer alan ofisi kapanarak, Bahçelievler Talatpaşa cad. üzerinde hizmet vermeye başladı. Geçtiğimiz ay içerisinde Bahçelievler'e taşınan Bilhan, kesintisiz olarak hizmet hayatına devam ediyor.

Bu değişim esnasında araba modellerin de ya da hizmette bir değişiklik olmadı. Tek değişiklik, hizmet kalitesi yükseldi ve otomobillerin sayısı arttı. Bunun yanında 2012 model araçlar otomobil filosuna eklenerek, müşterilere kiralama şansı ile sunuldu. Tüm bunların yanında yine telefon numaraları aynı kalarak oto kiralama sitesi üzerinde ufak düzenlemeler yapıldı.

Bilhan'ın yeni ofisini ziyaret etmek isterseniz, web sitemizin iletişim bölümünde yeni adres ve diğer bilgiler yer almaktadır.

Aynı zamanda yeni araba modelleri'de sitenin araçlarımız sayfasında yer almaktadır. Resimleri ve özellikleri ile birlikte görebilirsiniz.

İyi günler.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !